Jacuzzi

Poczuj relaks i pozwól naszej wannie SPA-JACUZZI wchłonąć twój cały stres. Nasze Jacuzzi umiejscowione jest na tarasie z niepowtarzalnym widokiem na całą tę bajkową okolicę. W doskonały sposób łączy zdrowie i przyjemność.

Spa w unikalny sposób łączy zdrowie i relaks. Wiele osób myśli o wannach SPA jako o luksusie zarezerwowanym dla tych, którzy posiadają środki umożliwiające im ekskluzywny styl życia. Dla szeregu innych osób SPA to nieodzowny element codziennego życia. Naukowo udowodniono, że regularne korzystanie z ciepłych kąpieli wpływa bardzo pozytywnie na nasze zdrowie, a także zalecane jest przez lekarzy jako forma leczenia bólu, sztywności stawów i mięśni, reumatyzmu, cukrzycy i innych schorzeń.

Podstawowe korzyści zdrowotne wypływające z korzystania z wanny SPA, to między innymi:

Ceny promocyjne:

1 godzina za 2 osoby/ dorosłe80 zł
dzieci do 10 roku życia (max. 2)gratis
1 dziecko powyżej 10 roku życia 30 zł
każda 1 następna osoba dorosła
(max. 6 osób dorosłych)
40 zł
każda następna godzina 50 zł
wypożyczenie szlafroka +ręcznika10 zł / komplet

Z Jacuzzi można korzystać w godzinach od 9.00 do 22.00 zgodnie z w/w cenami. W godzinach nocnych po uprzednim ustaleniu terminu z recepcją. Cena 2 krotnie wyższa od przedstawionych cen. Nie udostępniamy osobom pod wpływem alkoholu oraz narkotyków.

Nasze mini SPA przeznaczone jest do korzystania dla osób pragnących zanać miłych chwil relaksu, leczniczych właściwości jacuzzi, a także rodzin z dziećmi jako fantastyczna metoda spędzania czasu w trakcie pobytu w naszym Pensjonacie.